“Geros naujienos“ – sulaukiau!

Nežinau ar pamenat, bet kadaise rašiau, kaip Lietuvėlei trūksta gerų naujienų. Ir sulaukiau!. Ir ne šiaip bet kada, o dabar – kai dauguma tautiečių vaikšto linksmi, kaip senas unitazas. Su džiugesiu Jums pristatau http://www.geroszinios.lt/ . Projektukas dar, kaip matau, visai šviežiais, bet žvėriškai malonu, kad jis yra. Linkiu jam kuo didžiausios sekmės, laimės, vaikų, pinigų, gerų žinių, dar geresnių orų ir……, ir…., ir…….
Panaršius pastebėjau, kad projektuko ėmesi kompanija gyvuojanti mano mieste ir su kuria teko turėti darbinių reikalų – būtinai reikės užsukt ir paspaust jiems letenas.
Na, o Jūs paskaitinėkit, paskaitinėkit.

Iki 😉

11 responses to this post.

 1. Kažkodėl RSS nerandu ten 😦

  Atsakyti

 2. Aha nėra, nėra…

  Atsakyti

 3. Posted by mildaber on 28 rugsėjo, 2009 at 1:37 pm

  O geras – aš kaip tik paskutiniu metu mąsčiau, kad galėtų būt kažkas panašaus, tik mano mintyse buvo gerų žinių TV projektas 😀
  Zibaila, tu pas juos užsukęs liepk jiems RSS įsitaisyti. Ir kalbos redaktorių susirasti, nes kartais jų sakinius būna sunku suprasti. Tada tikrai bus puikus portalas 🙂

  Atsakyti

 4. Posted by Point of no return to Zibailai on 7 spalio, 2009 at 2:12 pm

  Čia vis bandėte diskutuoti, pone, su visokiais LabasLietuva ir sakėte, kad jie savaime išnyks. O kaip dabar su “gerom naujienom“ Lietuvoje? Kaip mums pabėgt nuo įvairių psichopatų, tadų blindų, ir kitų laisve besinaudojančių ne visai sveikųjų? Ko užtilo blogai mylimoj gimtinėj? Matot, smagu diskutuot, tusavotis, būti liberaliu, kur “na bezrybje i rak ryba“. Bet kai reikia susivokti kas iš tikrųjų dedasi Lietuvoje, jūs, vyrukai, kažkaip nutilote. Tai kur jūs pilietiškumas?

  Atsakyti

 5. O kas sakė, kad nuo psichopatų įmanoma pabėgt? Gyvenime visko gali nutikt – gali žaibas nutrenkt, gali plyta ant galvos nukrist, gali koks pamišelis nudobt. Nebaisu. Daug baisiau nebaudžiami pedofilai…
  Neseniai teko skaitinėt pasaulio teisės istoriją – bausmės seniau būdavo žiaurios, griežtos, dažnai kvailos (mūsų akimis). Ar reik suprast, kad visi tuomet būdavo psichopatai, mat už vagystes rankas kapodavo, o už pedofilinius veiksmus, net neminėsiu ką darydavo? Ne. Žmonės buvo necivilizuoti. Dėja žmogaus civilizuotumas, kaip ir sveikas protas, gali būt sunaikintas tam tikrų psichologinių traumų – manau čia kažkas panašaus.
  Dar kart grįžtant prie klausimo “Kaip mums pabėgt nuo įvairių psichopatų, tadų blindų, ir kitų laisve besinaudojančių ne visai sveikųjų?“ – atsakysiu neprisimenu kieno žodžiais “Bendraujant su psichiškai nesveiku, geriausia apsimesti sveiku“. O kas dedas Lietuvoje taip lengvai nesusivoksi. Aišku viena – Lietuvoje dedasi gyvenimas ir jį reikia gyvent. O kaip – čia jau kiekvieno asmeninių pažiūrų reikalas.

  Atsakyti

 6. Posted by to zibaila on 7 spalio, 2009 at 3:51 pm

  Na , manyčiau, būti nudobtam pamišėlio nėra nebaisu, kaip ir būti nubaustam dėl pedofilijos, to neįrodžius. Sutinku su Jumis, jog Lietuvoje gyvenimas dedasi, bet kaip jį gyvent, o ne dėtis gyvenant? Ar lyg nieko neįvyko, ar kad mano vaikui tyko pavojus, ar kad mane (o gal ir kitą) bet kas iš gatvės gali paskelbti pedofilu ar kitokiu “filu“ ir suruošti linčo teismą? Taigi, gyvenkim ir tusavokimės, kol ateis mūs eilė.

  Atsakyti

 7. Gerbiamasis, šnekate lyg gyventumėme kažkokioje smurto ir agresijos saloje, viduryje taikos ir meilės vandenyno. Psichikos ligonių yra visur. Nudobtas, nulinčiuotas, apvogtas ar sumuštas galite būti visur – tiek Kaune, tiek Paryžiui, tiek Buenos Aires. Bet kur ir bet kada, kokiam nors ligoniui gali šaut į galvą, kad tvirkinate jo dukrą ir esate vertas švino kaktoje. Bet dievaži netikiu, kad taip atsitiktų, jei tiems įtarimams nebūtų nė menkiausio pagrindo. Suprantate, kai žmonėm ant tiek pasimaišo protas, kad jie ima žudyti patys nesuvokdami kodėl – jie pretekstų neieško. Eina ir pleškina visus iš eilės. Bet jeigu žmogus žudo su aiškiu pretekstu – neabejoju, kad tokios ugnies be dūmų nebūna.
  Ir apskritai – tema labai slidi, neaiški, informacija nepatikima, nes nuomonių milijonai. Pasakysiu tik tiek, kad jeigu viskas yra taip, kaip piešiama sklaidasklaidoj – galiu žudiką suprast. Ne pateisint, ne garbint, kaip kad nemažai tautiečiu daro. Tiesiog suprast, dėl ko tam žmogui tiek pašlijo protas, kad ėmesi tokių veiksmų.
  Viena pikta – kai užverčiamas teisėjas (lyg būtų kuo ypatingesnis už, tarkim, gydytoją) visa teisėsauga ir sklaidasklaida pradeda veikt, kaip holivudo trileryje – su užsidegimu ir patosu. Tačiau kasdien vyksta tokie ir baisesni nusikaltimai, kurie tiesiog neprasimuša pro tos pačios teisėsaugos abejingumą arba korumpuotumą. Na kad ir ta istorija, dėl kurios galimai įvyko šios žudynės.

  Atsakyti

 8. Posted by Point of no return on 8 spalio, 2009 at 8:13 am

  Šįsyk visiškai su Jumis sutinku. Ačiū.

  Atsakyti

 9. Thank you for the auspicious writeup. It in fact was a amusement account it.

  Look advanced to more added agreeable from you!
  By the way, how can we communicate?

  Atsakyti

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: