Mark Knopfler – ramybė ir nuoširdumas

Gėda prisipažint, bet sugebėjau pražioplint, kad mano mėgstamiausias gitaristas Mark Knopfler dar rugsėjį išleido naują albumą…..

Na pasigėdyjom ir užteks – eime prie albumo 🙂
Pasakysiu taip – ar jis Jum patiks ar ne priklauso nuo to, ko iš jo tikėjotės. Markas jau seniai nebegroja to, ką kadais grojo Dire Straits ir šiame albume tikrai neišgirsite tų senųjų, narkotizuojančių gitaros solo (bet kaip aš vis to tikėjaus….), tačiau nebus ir to “country“ skambesio, kurio tiek daug buvo jo paskutiniuose darbuose. Kadangi nesu didelis “country“ mylėtojas – man tai patiko.
Pirmas įspūdis – nieko naujo. Ramybė, melancholija…. Puiku, gražu, bet kaip norisi dar kažko panašaus į “Sultans of  Swing“. Tos energijos, to draivo, TOS NEREALIOS GITAROS…… O nėra.
Bet paskui prisiminiau savo ir Jūsų senesnius pamąstymus ir tas albumas nušvito visai kitom spalvom. Po velnių gi žmonės keičiasi! Ir vistik puiku, kai muzika keičiasi kartu su žmogum!
Geras albumas. Tikrai vienas geriausių iš Knopflerio solo albumų. Toks nuoširdus ir ramus. Tikrai ne topų užkariautojas, ne toks kuris paliktų pėdsaką muzikos istorijoje, bet Marko muzika ne tam ir skirta. Ji skirta tiem, kurie klauso. O šis albumas – tiem kurie muzikoje pasiilgo ramybės ir nuoširdumo. Todėl daug nesiplėsiu. Jei Jūs to pasiilgote – imkite “Kill to Get Crimson“ ir klausykite……

 P.S. jei kas neapsisprendėt siūlau pažiūrėt dainos “True Love Will Never Fade“ klipą (IMO tikrai ne pati stipriausia daina iš albumo, bet Markas pasirinko ją, kaip “pagrindinę“).

7 responses to this post.

 1. Ne tu vienas pražiopsojai 😀 Aš va, tik iš tavo posto sužinojau 😀

  Ale koks seniukas Knopleris dabar atrodo 🙂

  Gabalas – kaip ir sakei, ne stebuklingas, bet negali sakyti, kad blogas. Albumas jau teka emulu, bet jaučiu, teks ir pirkt 🙂

  Atsakyti

 2. As irgi pirksiu, tik bomba siuo metu neturi.
  Beje ar man vaidenasi, ar sitam klipe Markas groja su mediatorium? Va cia tai butu naujiena – niekad, niekur nesu mates jo grojant mediatorium….. Jis gi apskritai laikomas geriausiu “finger picking“ gitaristu.

  Atsakyti

 3. Posted by dovaidas on 29 gruodžio, 2007 at 5:50 pm

  o man tai visai nepatiko tas albumas, perdaug viskas monotoniŠka ir paprasta kaip ir paskutiniai jo solo kažkaip labai daug kepa jis ir ir man tie albumai visi tokie patys, žodžiu nekas.

  Atsakyti

 4. Kiekvienam savo zinoma. Paskutiniai buvo labai “country’ski“ tai ir man nelabai patiko, o sitas kitoks. Labiau angliskas gal….. O monotonija ir paprastumas nebutinai yra blogai. Bet, kaip jau sakiau, kiekvienam savo.
  Vienu zodziu as jau uzsisakiau is amazonkes 🙂

  Atsakyti

 5. o man labiausiai jis pramuša ant “Romeo and Juliet“…

  Atsakyti

 6. Never would have thunk I would find this so innldpessabie.

  Atsakyti

 7. I every tike used to read article in news papers
  butt now as I am a user of internet so from now I am using net
  for posts, thanks to web.

  Atsakyti

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: